هیترهامرجع تخصصی انواع هیتر، تاسیسات گرمایشی، بخاری، کوره هوای گرم

image

درباره ما

وب سایت هیترها مرجع تخصصی انواع هیتر، کوره هوای گرم، تجهیزات گرمایشی، تاسیسات گرمایش و حرارتی، انواع گرمکن و بخاری کارگاهی و تاسیساتی، هیترهای کارخانجات، سوله ها، هیتر مرغداری، هیتر دامداری، هیتر گلخانه، هیتر های سالن کشت تولید و پرورش قارچ خوراکی و انواع هیتر جت هیتر، بر پایۀ انواع سوخت های هیتر گازی، هیتر گازوئیلی، هیتر دوگانه سوز، هیتر برقی، هیتر ذغالی و...

درباره وب سایت هیترها

وب سایت هیترها مرجع تخصصی بخش فنی مهندسی واحد تاسیسات گرمایش سهند هواساز است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید زمینه فعالیت هیترها را در ادامه مطالعه فرمایید.

 

هیترها، مرجع تخصصی انواع هیتر و تجهیزات گرمایشی

هیترها، وب سایت تخصصی مرجع انواع هیتر کوره هوای گرم بخاری حرارتی بخاری گرمکن کالری گازی گازوئیلی هیترها سهند هواسازوب سایت هیترها به عنوان مرجع و منبع تخصصی انواع تجهیزات گرمایش، هیتر، بخاری صنعتی، تجهیزات حرارتی و تاسیسات گرمایشی و کوره هوای گرم با راندمان بالا و با در نظر گرفتن شرایط بومی و زیست محیطی سرزمین عزیزمان ایران فعالیت می‌نماید. هیترها توسط واحد مهندسی تولید تجهیزات گرمایشی سهند هواساز راه اندازی شده است.

شرکت سهند هواساز در سال 1371 در کلان شهر تهران و با هدف تولید تجهیزات گرمایشی و سرمایشی صنعتی تاسیس و با اتکا به توان و تجربۀ فنی و مهندسی خود در زمینۀ تولید تجهیزات صنعتی شروع به کار نمود. محصولات اولیه سهند هواساز شامل انواع رطوبت ساز سالن قارچ، انواع هیتر و کوره هوای گرم زمینی و ایستاده و یک نوع هواساز سالن قارچ و هواساز کارخانه بود.

با گذشت زمان و دریافت بازخورد (Feedback) محصولات تولید شده از مشتریان محترم در سرتاسر ایران، رفته رفته مهندسان سهند هواساز کوشیدند تا با افزایش راندمان محصولات و بومی سازی هیترها و بخاری ها بتوانند علاوه بر کاهش در مصرف سوخت که مطلوب تمام مشتریان ارجمند است، کیفیت تولید محصولات و هیترها و به تبع آن عمر مفید هیتر ها را نیز بالا ببرند.

در سال 1384 با توجه به افزایش دامنۀ فروش محصولات در سراسر کشور و کسب نمایندگی های معتبر فروش هیتر، کوره هوای گرم، بخاری و تجهیزات گرمایشی در سراسر کشور، رفته رفته بر تنوع محصولات و حجم فروش هیتر و کوره هوای گرم نیز افزوده شد. نسل دوم محصولات جدید سهند هواساز شامل انواع هیتر جت و هیتر مرغداری و گلخانه، انواع هیتر زمینی در ابعاد و اندازه ها و ظرفیت های گوناگون می‌شد که تنوع در نوع سوخت هیتر ها شامل هیتر گازی، هیتر گازوئیلی، هیتر دوگانه سوز، هیتر برقی و هیتر ذغالی برای صادرات به کشورهای همسایه و نقاط محروم ایجاد گردید و تمام محصولات به تولید انبوه رسید.

رفته رفته و با کسب بازارهای جهانی و پررنگ تر شدن مبحث راندمان و بهینه سازی مصرف سوخت در کشور در سال 1387 مهندسین سهند هواساز رویکردی علمی با نگاه به آینده و پیشرفت علمی و تکنولوژیکی در محصولات را در پیش گرفتند. با هدف افزایش راندمان و بهینه سازی مصرف سوخت در هیتر ها، نقشۀ فنی جدید تمام هیتر ها و سایر محصولات با مشورت با اساتید دانشگاه های داخلی و خارجی و همکاری تحقیقاتی با اساتید فنی دانشگاه دلفت در آیندهوون هلند تهیه گردید. دانشگاه آیندهوون هلند سابقۀ دیرینه در زمینۀ دانش تجهیزات گرمایشی و کشاورزی در اروپا دارد. نتیجۀ این همکاری، بومی سازی محصولات صنعتی اروپا با شرایط اقلیمی و زیست محیطی ایران بود و با تجمیع تجربیات سهند هواساز در زمینۀ دریافت نظرات مشتریان و شرایط آماده به کار محصولات در ایران و استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا، تولید انواع هیتر و کوره هوای گرم و بخاری حرارتی منطبق با شرایط ایران و افزایش کیفیت و بازده محصولات بود.

همکاری هیترها با دانشگاه دلفت هلنددر سال 1391 و بر اساس این همکاری علمی چندین ساله، سهند هواساز موفق شد با آپگرید کردن تمام دانش خود در زمینۀ تولید انواع هیتر، تجهیزات حرارتی و گرمایش سالن و کارخانه، کوره هوای گرم، بخاری و گرمکن و همچنین هیتر جت هیتر مرغداری و گلخانه و سالن قارچ، نقش به سزایی در پیشبرد صنعت دانش بنیان و علم محور در کشور بردارد. اکنون تمام محصولات سهند هواساز اعم از انواع هیتر و کوره های گرم و جت هیترها دارای نقشه‌های فنی دقیق با راندمان بالا، سوخت بهینه‌سازی شده و ایمنی مطمئن هستند. گواه موفقیت ما در این زمینه و پیشبرد صنعت بر پایۀ علم و فناوری روز دنیا، رضایت مشتریان و افزایش کیفیت تولید محصولات قابل رقابت با استانداردهای جهانی و روز دنیاست.

هم اکنون سهند هواساز با اتکا به خداوند و تکیه بر دانش فنی مهندسین و مشاورین خود و با کمک کارمندان و کارگران زحمتکش و پرتلاش خود و با محوریت قرار دادن رضایت شما مشتریان ارجمند در زمینه کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش، توانسته است سهمی در توسعۀ دانش و صنعت کشور داشته باشد. افق موفقیت ما همواره افزایش کیفیت، بهبود راندمان محصولات، مشتری مدار بودن و تخصیص بخشی از منابع به امور پژوهشی، عام المنفعه و توسعۀ روز افزون صنعت کشور عزیزمان ایران است.

در این راه از شما مشتریان ارجمند، اساتید و صاحب نظران بخش صنعت و کشاورزی، فروشندگان و تجار و بازرگانان گرامی دعوت به عمل می‌آوریم تا از تجارب گرانبهای شما در این زمینه نهایت بهره را ببریم و در این راه از کسب حُسن نظرات شما به خود می‌بالیم. صمیمانه پذیرای تماس شما هستیم: با ما تماس بگیرید

هیترها افزایش راندمان هیتر راندمان بازده بالا

اهداف ما

هیترها می‌کوشد: افزایش راندمان و بازده بالای هیتر، کاهش مصرف سوخت هیتر و کوره هوای گرم، افزایش کیفیت تولید هیتر ها، توسعه زیرساخت و بالا بردن سطح دانش فنی و تکنولوژی هیتر ها، افزایش صادرات هیتر در عرصه بین المللی

image

ارزش‌های ما

قطعاً بالاترین ارزش برای ما افزایش رضایت مشتریان و ارائه خدمات مطلوب و خدمات پس از فروش شایسته به مشتریان گرانقدر است. اعتقاد داریم بالاترین سرمایۀ ما در کنار کسب تجارب فراوان در زمینۀ صنعت، بهره مندی از نظرات و رضایت قلبی مشتریانمان بوده است.

image

خدمات ارائه شده توسط ما

تولید و عرضه انواع هیتر، کوره هوای گرم، هیتر جت هیتر حرارتی، گرمکن و بخاری کارگاهی، هیتر سوله و کارخانه، تجهیزات و سیستم های گرمایش گلخانه، سالن قارچ، کارخانجات، دامداری مرغداری و...

 

مرجع تخصصی انواع هیتر، کوره هوای گرم، تاسیسات حرارتی و گرمایشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از فعالیت‌های هیترها می‌توانید به وب سایت سهند هواساز مراجعه فرمایید

سهند هواساز